Recenze

Knihu jsem začala číst… nešla jsem ani po noční spát… 😀 Je to perfektně napsané! Čte se to samo… Pro mě jako člověka, který rád cestuje, to je jak kdybych na výpravě sama byla. 🙂 Fakt je to napsané vtipně a poutavě! Smála jsem se snad každému přirovnání… Ale! Božeee, proč to má jen 129 stran! Mohlo to mít o 100 stran více! 😀 Pozitivní recenze na knihu jsou zaslouženě! Škoda opravdu, že to není delší a místa a zážitky více rozepsané. 🙂 Takto jsem teď načatá a musím začít číst něco dalšího. 😀

Andrea S., zdravotní sestra

***

Kniha se mi moc líbila, autorův humor i nadhled je parádní. Stejně tak líčení. Báseň též neměla chybu, až mi to připomnělo styl mé dcery.

Miluše S., učitelka základní školy

***

Tak jsem dočetla vaši knihu Sabagiro už ne! Díky vašim humorným slovním obratům to rozhodně nebylo nudné. Moc se mi to líbilo. Také jsem hodně procestovala, ale viděla jsem jen to pěkné v turistických částech, v jednom hotelu v Egyptě jsme dokonce nesměli opouštět areál. Jen k moři a hotel. Takže je pěkné, že jste ty státy ukázal z jiných úhlů než jsou turisté zvyklí.

Radmila I., autorka knihy Zakázané ovoce a Koloběh věčného dění

***

A něco z videorecenzí: