SABAGIRO UŽ NE!

Žádný výtisk není tuctovým zbožím. Každou knihu vezmu do ruky, napíšu do ní originální věnování s autogramem, poté ji zabalím a odnesu na poštu. Prostě handmade.

Proč to dělám takhle složitě? Jasně, nemusel bych vymýšlet věnování a mohl bych většinu činností přenést na druhé. Ale pak bych měl pocit, že mi na vás nezáleží. 🙂

SABAGIRO UŽ NE!

00001

SABAGIRO UŽ NE! 00001

Flegmatik Šupl a perfekcionista Martin se rozhodnou vyrazit třiadvacetiletou Škodou Forman na velkou výpravu. Směřují do míst, kam jim české velvyslanectví v Moskvě důrazně nedoporučilo jezdit. Aby toho nebylo málo, přiberou do party úplně cizího kluka z internetu, protože se to ve třech lépe táhne (a taky platí).

Během cesty vyjde najevo, že ani tři páry rukou nestačí na to, aby odtlačily auto z vyprahlé pustiny, a ani troje oči nevypátrají peněženku ztracenou na území zkorumpovaných policajtů. Dobrodruzi se sice vyhnou válečnému Donbasu, ale přesto je v noci překvapí nedaleká střelba ze samopalu.

Jakmile však opustí Rusko, všechno se změní. V Gruzii klukům okamžitě učarují majestátní scenérie Velkého Kavkazu a přivítají je místní lidé s neutuchající touhou nezištně druhým pomoci a náležitě je pohostit. Zdá se, že nebezpečí pominulo… Nebo ne?

249Kč In stock
ISBN:978-80-88298-41-0